A Füzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskoláért és Tanulóiért Közhasznú Alapítvány

Botond nap Katus Attilával

8:05 Megnyitó-szabályok, állomások ismertetése

8:10 Közös bemelegítés Katus Attilával

8:35 Bemelegítés után 13 állomáson:

Iskola kör, Önkéntes Tűzoltóság, Trambulin, Futás szökdelés, kapura dobás és rúgás, ötödölő kihívás, ping-pong, plank, kettlebell, kosárlabda, bosu, floorball és a közkedvelt exatlon pályán gyűjthettek iskolánk diákjai minél több Botondot.

Első helyen végeztek alsós kategóriában az 1.a felsős kategóriában pedig az 6.a osztály tanulói.

9:30 Iskolakör futóverseny dobogósainak Katus Attila adta át az érmeket, okleveleket. A győzteseknek mozijegy volt a jutalma. Az abszolút győztes Nagy Janka Mária és Tatai Bálint lett, ők egy évig a vándorserleg birtokosai.

3.Víg Bettina                                       3.Horotán Patrik

10:30 Váltóverseny vette kezdetét, ahol idén a Dormándi telephely képviselői, szülői és tanári csapat is képviseltette magát.

Hatalmas küzdelmek után, kialakult a végeredmény, melyet alsós kategóriában a 2.a és 4.a osztály, felsős kategóriában a 6.a és a tanári csapat nyertek.

11:15 Kötélhúzás évfolyamok között:” iszonyatos küzdelem és presztízs csata!”